Klubovna Bubudum

Klubovna Bubudum byla po kompletní přestavbě spuštěna do ostrého provozu 5.3.2016. Jak celá rekonstrukce probíhala, si můžete prohlédnout v galerii na facebooku.

Přes den tu obvykle zahlédnete pobíhat děti z Lesní školky Důlek, odpoledne patří skautským schůzkám a večery často plní porady skautských vedoucích.

Ani o víkendech Bubudum nezahálí, buď se zde konají různé akce s přespáním nebo k nám jezdí na návštěvy jiní skauti. Už jste u nás byli?

Vybavení Bubudomu

Kuchyňka je malinká, ale najdete zde sklokeramický sporák, ledničku, rychlovarku, mikrovlnnou troubu i veškeré potřebné nádobí včetně talířů, hrnků, skleniček apod.
Koupelna je vybavena dvěma splachovacími záchody a umyvadly. Sprcha se už nevešla.
Spací patro pojme odhadem 8 nocležníků se spacákem a karimatkou, menších dětí i více.
Klubovna je vybavena dvěma stoly s lavicemi a kamny na dřevo. Podlaha je dřevěná a vejde se sem dalších 7 nocležníků.
Zahrada kolem klubovny se dá využít k různým hrám, máme tu i ohniště.

Pronájem

Klubovnu si lze půjčit na večerní jednání i na celý víkend.
Maximální kapacita klubovny je 15 lidí.
Rezervace můžete posílat na bubudum@skautuvaly.cz.

Provozní příspěvek

50 Kč za osobu/noc